Obóz Bardo 2016

Członkowie LUKS Hansu już po raz 6 brali udział w zimowym zgrupowaniu.Dla młodzików i kadetów obóz Bardo 2016 był możliwością przygotowania się do nadchodzącego sezonu startowego. Doskonalili elementy walki na elektronicznych ochraniaczach tułowia, a górski klimat pomógł im w podnoszeniu kondycji fizycznej.

Młodsi uczestnicy mieli idealną okazję do szlifowania wszystkich aspektów taekwondo, co niewątpliwie zaowocuje w niedalekiej przyszłości i umożliwi przejście do bardziej zaawansowanych technik.

W ostatnim dniu obozu odbył się egzamin na stopnie uczniowskie. Z wielką radością informuję, że wszyscy uczestnicy pozytywnie zaliczyli egzamin i otrzymali kolejne stopnie uczniowskie, duże gratulacje!


Oprócz treningów obozowicze z Bogatyni, Zgorzelca, Wrocławia i Chrząstawy zwiedzili Twierdzę Kłodzko, zawitali na miejscowy Aqua Park, bawili się na dyskotekach i podziwiali uroki górskiej przyrody na licznych wycieczkach. Ciekawe animacje prowadzone przez opiekunki urozmaicały każdy dzień.

obóz Bardo

uczestnicy obozu zimowego Bardo 2016

Dziękujemy za kolejny, wspaniały obóz i niezapomniane chwile, które będziemy wspominać na kolejnym, tym razem letnim obozie.
Po więcej zdjęć zapraszamy na Nasz profil FB.