Złoto i brąz z MMM2016 – było blisko obrony tytułu!

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – najważniejsza impreza dla tej kategorii wiekowej w Polsce. Klaudia Nowicka i Maciej Pajdo to ubiegłoroczni mistrzowie swoich kategorii, w tym roku niestety nie udało się obronić tytułu.

luks-hansu-mmm2016

MMM2016 został rozegrany w konkurencjach poomsae, walki i dwuboju technicznego. Nasi zawodnicy startowali w dwuboju technicznym i walce sportowej. Maciej Pajdo pomimo choroby uzyskał brązowy medal w dwuboju technicznym, w tej samej konkurencji Klaudia Nowicka wywalczyła złoto.

Dla Klaudii i Maćka był to ostatni start w Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, w roku 2017 startują już jako kadeci. Mamy nadzieję, że doświadczenie, które zdobyli będzie procentowało w przyszłych, poważnych startach. Przed nimi między innymi rundy Puchar Polski w Olsztynie, Poznaniu i Bydgoszczy oraz Mistrzostwa Polski Kadetów!

Chcesz być na bieżąco? Polub nasz FB Taekwondo Hansu.