Wasz 1% podatku może pomóc spełnić marzenia

Rodzice, zawodnicy, sympatycy Klubu. Po raz kolejny zwracamy się z prośbą o pomoc i wsparcie do wszystkich osób dobrej woli. Wasz 1% podatku to możliwość dalszego rozwoju.

zobacz deklarację 1% podatku

Nie można mówić o sporcie bez uczestnictwa w zawodach. Chcąc się stale doskonalić i stawiać kolejne kroki w sportowej karierze potrzebne są środki na pokrycie wszystkich kosztów z tym związanym: transport, nocleg, wyżywienie czy też opłata startowa. Oprócz udziału w imprezach sportowych potrzebny jest profesjonalny i specjalistyczny sprzęt, który pozwoli na stałe podnoszenie umiejętności i monitorowanie osiągnięć podopiecznych.

Dziękujemy za Waszą wcześniejszą pomoc i 1% podatku. To w dużej mierze dzięki temu byliśmy w stanie wyszkolić medalistów Mistrzostw Polski, obecnych Mistrzów Dolnego śląska i makroregionu (opolskie, śląskie, małopolskie, dolnośląskie). Zakwalifikować swoich zawodników do kadry narodowej i wojewódzkiej. Wierzymy, że dzięki Wam te małe sukcesy w przyszłości mogą przerodzić się na laury z Mistrzostw Polski, a okazja ku temu będzie już w pierwszej połowie roku 2016.

Sprawdźcie jak trenowaliśmy w roku 2015 na obozie letnim.


Zajrzyjcie na Nasz profil w Fundacji Studenckiej „Młodzi-Młodym”, która umożliwia nam zbieranie 1% podatku.

Jeśli chcecie więcej zdjęć i newsów to zapraszamy na www.facebook.com/taekwondo.chrzastawa